Home » Nieuws » Afgelasting Algemene ledenvergadering 26.02.2021

Afgelasting Algemene ledenvergadering 26.02.2021

Geachte leden van IJsclub De Telegraaf,

Hoewel we in een eerdere e-mail u hebben bericht over het verplaatsen van de Algemene Ledenvergadering naar vrijdagavond 26.02.2021 willen we u laten weten dat de ALV van winter 2020-2021 niet door zal gaan. Dit alles vanwege de aanhoudende Corona-perikelen.
We hopen al onze leden vroegtijdig te bereiken; d.m.v. het plaatsen van een bericht op onze website, onze Facebook-pagina en een bericht in Het Kontakt.

Uitgaande van verbeteringen zien we u graag terug op de laatste vrijdag van november van 2021. IJs en weder dienende...! We hopen dan ook de prachtige vorstperiode van afgelopen weekend nog even aan te halen.

We vragen uw begrip voor de ontstane situatie.


Met vriendelijke groet,
Bestuur IJsclub De Telegraaf

Download hier de privacy verklaring