Home » Nieuws » We gaan schaatsen: 17 maart 2017 in Den Haag!

We gaan schaatsen: 17 maart 2017 in Den Haag!

Helaas hebben we nu toch echt kunnen constateren dat er geen vorstperiode meer in zit voor het seizoen 2016/2017. Een vorstperiode welke er voor zou kunnen zorgen dat er (veilig) op natuurijs geschaatst kan worden…

Daarom heeft het bestuur van IJsclub De Telegraaf alsnog besloten om op vrijdagavond 17 maart naar de kunstijsbaan van Den Haag te gaan, zodat er dit seizoen alsnog genoten kan worden van het schaatsen van enkele rondjes op het ons zo geliefde bevroren water.

  • Opgeven kan via het invulformuiler op onze website
  • Voor wie: voor alle huidige leden van IJsclub De Telegraaf
  • De bus wordt door IJsclub De Telegraaf geregeld en is gratis
  • De entree van de kunstijsbaan wordt door IJsclub De Telegraaf geregeld en is gratis
  • Geen lid en toch mee? Wordt dan lid (voor min. 3 jaar) via ledenadministratie@ijsclubdetelegraaf.nl. De contributie van het huidige seizoen (a EUR 1,00 / 3,00 p.p.) dient dan bij vertrek te worden betaald
  • Begeleiding: basisschoolkinderen onder begeleiding (min. 1 volwassene per 5 kinderen)
  • Vertrek: vrijdagavond 17 maart 18.00 uur vanaf het Fortuijnplein in Groot-Ammers
  • Terug: vrijdagavond 17 maart omstreeks 23.00 uur op het Fortuijnplein in Groot-Ammers

Opgeven kan tot uiterlijk maandag 13 maart.

Deelname is geheel op eigen risico en verantwoording.

Het bestuur hoopt op voldoende aanmeldingen (gegarandeerd vertrek bij minimaal driekwart van de in te huren bus vol) zodat we vrijdagavond 17 maart gezellig een avond op de ijsbaan kunnen staan met onze leden.

Naam:
Telefoonnummer:
E-mail adres:
Aantal personen:

Download hier de privacy verklaring