Home » Nieuws » Wij doen mee met de Rabobank Clubkas Campagne!

Wij doen mee met de Rabobank Clubkas Campagne!

Rabobank Alblasserwaard Vijfheerenlanden organiseert de Rabobank Clubkas Campagne en stelt 100.000 euro beschikbaar voor clubs uit de omgeving! Ook wij doen mee om een mooi sponsorbedrag bij elkaar te sparen. Dit bedrag gaan we gebruiken voor het aanwakkeren van het ijsplezier, ook tijdens de afwezigheid van natuurijs.

Hier hebben we jouw hulp bij nodig! Ben jij lid van Rabobank Alblasserwaard Vijfheerenlanden? Stem dan van 28 maart tot en met 11 april op onze vereniging via rabobank.nl/av. Laat je omgeving weten dat wij meedoen en verzamel zoveel mogelijk stemmen. Nog geen lid, maar wil je wel stemmen? Meld je aan via rabobank.nl/av en kom in actie!

Elke stem is geld waard.

 

Groeten van IJsclub de Telegraaf

Download hier de privacy verklaring